Vize Krizine Neden Olan Metin Topuz'un Avukatı İlk Kez Konuştu: Görüşmeyi Yaptık, Problem Yok

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Ask-Fm Dinle

Ask-Fm indir

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
43 İzlenme
FETÖ'den tutuklanan ABD İstanbul Başkonsolosluk çalışanı Metin Topuz, avukatlarıyla görüştü. Avukat, "Müvekkilimizle gerekli görüşmeyi yaptık. Bu konuda bir problem söz konusu değil." dedi.

FETÖ üyeliğinden tutuklanan ABD İstanbul Başkonsolosluk çalışanı Metin Topuz, avukatlarıyla görüştü. Avukatlar çıkışta açıklama yaparak, "Müvekkilimizle gerekli olan görüşmeyi yaptık. Bu konuda bir problem söz konusu değil" dedi.

2.5 SAAT KALDILAR

Geçtiğimiz haftalarda FETÖ üyeliğinden tutuklanan ABD İstanbul Başkonsolosluğu çalışanı Metin Topuz'un avukatları bugün sabah erken saatlerde Silivri Cezaevi'ne geldi. Cezaevi'nde yaklaşık iki buçuk saat kalan avukatlar ardından görüşme ile ilgili açıklama yaptı.

"GEREKLİ GÖRÜŞMEYİ YAPTIK, HERHANGİ BİR PROBLEM YOK"

Topuz'un avukatı Halit Akalp,"Müvekkilimizle gerekli olan görüşmeyi yaptık. Bu konuda herhangi bir problem söz konusu değil. Haber

http://haberler.com/topuz-avukatlariyla-gorustu-10127563-haberi/

Etiketler
Silivri, Amerika Birleşik Devletleri, Vize, Silivri Cezaevi, Sabah, İstanbul, Zahit Şeyhanoğulları, Savcı, Açıklama, Asker, Cezaevi, Söz, İnsansız Hava Aracı, Hukuk, Gözaltı, Fetullahçı Terör Örgütü, Başkonsolos, PR, Un, haber, sondakika haberleri, haberler.com

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.