Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Fragmanı Analizi (Tahir ve Nefes Buluşuyor!)

Yükleniyor...

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Ask-Fm Dinle

Ask-Fm indir

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
32 İzlenme
Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Fragmanı Analizi videomuz hazır! Fikret Nefes'i Kurtarıyor!

Our video is available in English subtitles. You can automatically translate from subtitle settings to your desired language.

Kanalımıza Ücretsiz Abone Olmak için tıklayın. https://bit.ly/2Se7vU4
-
Videomuzun sonunda Nefes ve kızlar ile ilgili çok önemli bir bilgi paylaşacağız! Videomuzu sonuna kadar izlemeyi ihmal etmeyin!
-
Yine muhteşem bir analiz ile karşınızdayız! En güzel haber Berrağa hiçbir şey olmamasıydı! Ama Vedat kaçarken bile boş durmadı ve kaçırılma görüntülerini hemen kopyalattı!
-
Ve haliyle bu görüntüleri kullanarak Nefes'i ve kızları ceza evine attırdı! Ama çok uzun süre ceza evinde kalmayacaklar! Fikret Nefes'i ve kızları kurtaracak! Detaylar videonun sonunda!
-
Vedat Fikret'in bir şeyler çevirdiğinin farkına vardı! Ama yinede bası sıkışınca ilk aradığı kişi hep Fikret oluyor! Ama bu sefer roller değişecek!
-
Nefes ve kızların tutuklandığı haberini alan Fikret hemen Vedat'ı arayacak! Vedat'ta ona gel bakalım Fikret abi diyecek!
-
Dedik ya roller değişti diye! Bu sefer başı sıkışan Fikret Vedat'ın ayağına gidecek!
-
Ancak işler Vedat'ın istediği gibi olmayacak! Fikret'in söylediklerinden sonra Vedat şok olacak! Detaylar videonun sonunda!
-
Tahir'in Vedat'ı evinde patakladığı sahne gerçekten çok güzeldi! Kızların intikamını çok güzel aldı! Ancak o sırada Vedat Saniye hanımdan bahsetti ona!
-
Tahir'in ve çocuklarının Saniye hanım ile aralarının bozuk olduğuna laf attı aslında! Gelecek bölümlerde Vedat belkide Saniye hanım ile ilgili gerçekleri Tahir'in kulağına fısıldayacak! Gelecek analizimizde bu konu ile alakalı detaylı bilgiler vereceğiz!
-
Saniye hanım çocuklarında ayrı kalmaya fazla dayanamayacak ancak bu sefer Tahir ile arası çok kötü bozulabilir!
-
Saniye hanım ve Tahir arasındaki gerçekleri gelecek analizimizde detayları ile anlatacağız! Merak etmeyin! Ador'u Takip Edin!
-
Şimdi gelelim asıl konumuza! Nefes ve kızlar ceza evinden nasıl kurtulacak! Vedat güçlü deliller ile onları tutuklattırdı! Ancak unuttuğu çok şey var!
-
Rüstem'in mektubundan tutun Fikret'in elindeki silah! Hatta çok daha fazlası! Düşünsenize yıllardır bir yalan ile yaşadığınızı!
-
Fikret'in Vedat'ın babası olduğunu varsayıp Vedat'a her şeyi anlatıp onu en can alıcı yerinden vurması çok parçalayıcı olur doğrusu!
-
Evet hazırsanız videomuzun başında bahsettiğimiz o çok önemli bilgiye sıra geldi!
-
Muhtemelen Nefes ve kızlar çok uzun süre ceza evinde kalmayacak! Fikret onları kurtarmak için Vedat ile pazarlığa oturacak!
-
Fikret Vedat'a elindeki kozları gösterecek! Ve şikayetini geri almasını isteyecek!
-
Vedat başta bunu kabul etmeyecek! Ancak ceza evine girmekten korktuğu için Fikret'e TAMAM diyecek!
-
Ve şikayetini geri çekecek! Nefes ve kızlar ceza evinden çıkacak ancak Vedat'ın planları bitmeyecek!
-
Vedat şimdide Nefes'i en can alıcı yerinden vuracak!
-
Vedat şimdide Nefes'i en can alıcı yerinden vuracak! Bu konuyu size surpriz olarak bırakacağız!
-
Gelecek analizimizde Nefes'in neden sevinemeyeceğini detayları ile anlatacağız! Bizi takipte kalın!
-
Videomuzu beğendiyseniz paylaşarak bize destek verebilirsiniz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın!
-
Ador TV Gurur ile sundu...
Kategori
Sen Anlat Karadeniz

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.