Özgurluk Savaşcısı Turkce Dublaj izle Tek Parca Full HD izle

Yükleniyor...

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Ask-Fm Dinle

Ask-Fm indir

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
30 İzlenme
Özgürlük Savaşçısı filminin yönetmen kolduğunda Uwe Boll oturmaktadır. Özgürlük Savaşçısı filminin yapımcılığını Uwe Boll üstlenmiştir. Sizleri 127 dakika koltuğunuza bağlayacak bir film. 2007 yapımı bir film ile sizlerle birlikteyiz . Filmin özetine bakarsak; Çiftçi (Jason Statham) olarak bilinen adamın hayatı, bir Krug çetesinin köyünü (Stonebridge) yağmalaması, oğlunu öldürmesi ve karısını (Calire Forlani) kaçırmasıyla tamamen altüst olur. Bir zamanlar barış içinde yaşayan bu adam karısı Solona'yı kurtarmak için akıl hocası Norick (Ron Perlman) ile kayınbiraderi Bastian'ı (Will Sanderson) Krug çetesinin peşinden sürükler.
Krug kırsal bölgeleri yağmalarken, Kralın büyücüsü Merick onların arkasındaki gerçek gücü keşfeder: eski rakibi, güçlü ve acımasız büyücü Gallian (Ray Liotta). Gallian ordusu ile Kral Konreid'i (Burt Reynolds) tahttan indirip yerine kendi kuklası olan Duke Fallow'u (Matthew Lillard) geçirmeyi planlamaktadır.
Kralın ordusu Krug ile yüzleşmek için ilerlerken, Çiftçi ve arkadaşları Ehb dağındaki geçitlerden farkedilmeden ilerlerler. Krug kampına yapılan gece baskını Norick ve Bastian'ın ele geçirilmesi ve Çiftçinin hayatını zor kurtarması ile trajik bir şekilde sonuçlanır.
Arkadaşları ve karısını kurtarmak için Çiftçi çaresiz bir şekilde Kralın ordusuna katılır. Olağanüstü kahramanca hareketleri, bu adamda basit bir çiftçiden çok daha fazlasının olduğundan şüphelenen Gallian ve Merick'in dikkatlerini çeker. Son karşılaşmada Ehb'in kaderi Çiftçinin ellerindedir, ya Gallian'ı yenecek, ya da kötü büyücünün tüm toprakları ele geçirmesine izin verecektir.


Özgürlük savaşçısı türkçe dublaj HERKÜL 2014 (01) Aksiyon Filmleri Benim aksiyon filmleri aksiyon filmleri veya Benim thai aksiyon filmleri lanphim Benim film ya Benim filmi aksiyon aksiyon filmi tiyatrolar 2014 aksiyon filmi tiyatrolar aksiyon filmi tiyatrolar veya Nhat 2013 aksiyon filmi tiyatrolar sinema aksiyon, benim aksiyon sinema, sinema ya da 2014 eylem, aksiyon sinema en iyi 2014 aksiyon sinema Viet nam NOTLAR hd aksiyon sinema, en iyi aksiyon filmi son aksiyon filmi Hong Kong aksiyon filmleri, aksiyon filmleri 2014 Kore aksi

Brett Ratner tarafından yönetilen ve Dwayne Johnsonın başrolünde yer aldığı Herkül: Özgürlük Savaşçısı filmi resmi fragmanı. Herkül: Özgürlük Savaşçısı filmi

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.