Amazon’un Esrarengiz Katili Anakonda Belgeseli Türkçe Dublaj

Yükleniyor...

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Ask-Fm Dinle

Ask-Fm indir

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
36 İzlenme
Amazon’un Esrarengiz Katili Anakonda Belgeseli Türkçe Dublaj

Videoyu beğendin mi? İstersen Abone ol ve Hiçbirini Kaçırma !!!Tüm Videolarımız : https://goo.gl/h01Kam ✓

Abone Ol : https://goo.gl/G9Mwrt ✓

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz

Facebook : https://goo.gl/hJYveD ✓
Twitter : https://goo.gl/f9ytlY ✓Yılanlar (Serpentes), Pullular takımına üye sürüngenlerdir. Etçildirler ve yumurtlayarak ürerler. Zehirli ve zehirsiz olmak üzere iki türleri bulunmakla birlikte çoğu türü zehirsizdir. Esnek kafatası yapıları sayesinde kendilerinden çok daha büyük avlarını yutabilirler.

Antarktika haricinde her kıtada yaşayabilirler. Türkiye’de 55-60 tür yılan bulunur ve bunların 13-15 tanesi zehirlidir. Yılanlar zehirlerini genelde avını uyuşturmak ya da öldürmek için kullanır, savunma için kullanmaları ise nadir olarak görülür. Yılanlar tehlikede olduklarını hissettiklerinde kaçarlar ve insana genelde saldırmazlar.

En büyük yılanlar Anakonda ve Piton türleridir. Dünyanın en büyük yılanı Yeşil Anakonda, dünyanın en uzun yılanı ise Reticulatus Pitonudur. Her ikisi de zehirsizdir. Zehirli yılanların en büyüğü Kral Kobra, en ağırı ise Gabon Engereği’dir. Enegerek, 20 kg ağırlığa ulaşabilir.

Komodo ejderi ve anakonda, pullu sürüngenler takımının en ağır iki türüdür. Pullu sürüngenler yılan ve kertenkeleden oluşur.
Kategori
Belgesel Filmler - Konu

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.